گاندو(نام دیگر تمساح پوزه کوتاه ایرانی) آرت استودیو، ماحصل 2 دهه تجربه داخلی و خارجی در صنعت رنگ ، پلیمر ، بتن‌و‌سیمان و طراحی بوده، که با آمیخته شدن دانش فنی ایتالیایی و هنر آسیای شرقی و پشتکار ایرانی ، درسال 1396 در تهران متولد شد ، تا در بخش های مختلف مرتبط با ارائه راهکاری علمی و عملی سیمان و بتن اکسپوز به خواسته‌های طراحان مدرن و افراد مینیمالست، پاسخ مناسبی بدهد.

کارگاه تولیدی گاندو پس از تلاش‌های بسیار از حدود یک سال پیش به صورت حرفه‌ای و ابزارها مورد نیاز و مواد اولیه بسیار با کیفیت شروع به کار کرده است. گاندو با افتخار تولید ایران است و صفر تا صد مراحل تولید از جمله مدل سازی کامپیوتری، قالب سازی، ترکیب مواد و ساخت محصولات را خود انجام می‌دهد.

گاندو سعی می‌کند با آزمایش ترکیبات مختلف از مواد اولیه به بهترین بازدهی از نظر استحکام، وزن و زیبایی برسد. به طور مثال توانایی تولید گاندو در رنگ‌ها مختلف بی نظیر است.

گاندو همواره در تلاش است با تحقیقات و آزمایشات خود به مفاهیم تازه‌ای دست یابد. این مفاهیم خود را در قالب مدل‌ها نو و خلاقانه، رنگ‌ها جدید بتن و وزن کمتر در عین استحکام، نشان می‌دهند.

گاندو هم اکنون با بیش از ۳۰ مدل در حال تولید است که به طور میانگین هر هفته یک مدل به مجموعه اضافه می‌شود.